HP 255 G8 to biznesowy laptop, z którym bez problemów ukończysz wszystkie zadania, niezależnie od tego, gdzie zabierze Cię Twoja praca. To lekkie, mobilne urządzenie z ekranem o przekątnej 15,6” umożliwia całodniową pracę i zapewnia zgodność ze starszymi technologiami stosowanymi w firmie. Oferuje również niezawodność oraz zabezpieczenia klasy korporacyjnej. Niezwykle szeroka gama portów, opcje bezprzewodowej łączności czy wysokiej jakości wyświetlacz Full HD z pewnością przełożą się na komfort Twojej pracy.
Notebook HP 255 G8 15,6″FHD/Ryzen 3 5425U/8GB/SSD256GB/Radeon/W11 Silver
2,219.00zł Z vat
Opis
Opis:
Laptop biznesowy HP 255 G8
HP 255 G8 to biznesowy laptop, z którym bez problemów ukończysz wszystkie zadania, niezależnie od tego, gdzie zabierze Cię Twoja praca. To lekkie, mobilne urządzenie z ekranem o przekątnej 15,6” umożliwia całodniową pracę i zapewnia zgodność ze starszymi technologiami stosowanymi w firmie. Oferuje również niezawodność oraz zabezpieczenia klasy korporacyjnej. Niezwykle szeroka gama portów, opcje bezprzewodowej łączności czy wysokiej jakości wyświetlacz Full HD z pewnością przełożą się na komfort Twojej pracy.
Wyjątkowe doznania z AMD Radeon™ Graphics
AMD Radeon™ Graphics to niesamowicie wydajny, zintegrowany układ graficzny, który zapewnia fenomenalną obsługę komputera. Układ wspiera środowisko DirectX, eksponując najdrobniejsze detale i wypełnia nimi ekran. A ponieważ powstał w nowoczesnym procesie technologicznym, zużywa niewiele energii.
Rewelacyjne kolory i kąty widzenia matrycy IPS
Zobacz wszystko, co istotne na matrycy IPS, która pozwala dostrzec głębie kolorów nawet pod dużymi kątami. Rewelacyjna dynamika obrazu i naturalnie oddane barwy, zachwycą miłośników gier oraz zapewnią niezapomniane seanse przy filmach. Szerokie kąty widzenia przydadzą się też, gdy zechcesz zaprezentować szerszemu gronu wyniki swojej pracy lub śmieszny film w Internecie.
Matowa matryca
Zapomnij o refleksach światła odbijających się w ekranie i uniemożliwiających pracę na świeżym powietrzu. Matowa matryca rozwiązuje ten problem, pochłaniając i rozpraszając promienie światła, dzięki czemu obraz pozostanie czytelny. Oznacza to, że możesz korzystać z laptopa równie wydajnie pod gołym niebem, jak w biurze.
Praktyczna klawiatura numeryczna
Swobodnie wprowadzaj dane do arkuszy kalkulacyjnych i prowadź obliczenia w programach księgowych, za sprawą dedykowanej klawiatury numerycznej. Wydzielone klawisze z cyframi upłynnią i zwiększą komfort Twojej pracy. Co więcej, klawiaturę możesz przełączyć w tryb strzałek, aby sprawniej poruszać się między kolumnami w arkuszach.
| Producent | HP |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Notebook HP 255 G8 15,6″FHD/Ryzen 3 5425U/8GB/SSD256GB/Radeon/W11 Dark ash |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Ciemnosrebrny (Dark silver) |
WYŚWIETLACZ |
|
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Anti-Glare) |
| Touch | Nie |
PROCESOR |
|
| Typ procesora | AMD Ryzen 3 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 3 5425U (2.70/4.10GHz; 4 rdzenie/8 wątków; 15W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
PAMIĘĆ |
|
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
GRAFIKA |
|
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
DYSK TWARDY |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 256 GB |
NAPĘD OPTYCZNY |
|
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
ZŁĄCZA |
|
| Port LAN | LAN 1 Gbps |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA |
|
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Port Bluetooth | Tak |
BATERIA |
|
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Pojemność baterii | 41.0 Wh |
MULTIMEDIA |
|
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
FIZYCZNE |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 242 x 358 x 199 |
| Waga (kg) | 1.740 |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Dołączone oprogramowanie | |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Cechy | Ryzen 3 3425U;SSD256GB |
| Informacje dodatkowe | Szyfrowanie TPM 2.0 |
| Baza SCIP | Nie |
Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.