Witamy w sklepie internetowym abccomplex.pl

W tej sekcji postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

  1. Czy mogę kupić klimatyzator bez montażu będąc osobą fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczej w zakresie montażu klimatyzacji i pomp ciepła?

Odp. Możesz, jednak należy dostarczyć umowę o usługę instalacji z firmą posiadającą odpowiednie uprawnienia tj. F-GAZ dla przedsiębiorstwa. Nie można podpisać umowy z osobą posiadającą wyłącznie uprawnienia personalne. W przypadku braku takiej firmy mogą Państwo skorzystać z naszych usług lub możemy wskazać listę firm monterskich będących zarazem serwisem producenta „APS”. Dzięki takiemu wyborowi gwarancja na klimatyzatory / pompy ciepła może być wynosić nawet 84 miesiące.

Informacja:

Mimo dołożenia wszelkich starań co do dbałości o jakość i dokładność przekazywanych informacji dotyczących produktów informujemy, że podczas procesu edycji mogą pojawić się błędy. Mogą one wynikać z unifikacji kart katalogowych dostarczanych przez producentów lub z ewaluacji wersji produktów, usług, programów. Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed zakupem. W przypadku zapytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego. Informacje telefoniczne są / mogą być rejestrowane.