W przygotowaniu. Informacje ogólne:

Wkrótce poinformujemy o warukach zawierania umów na finansowanie zakupów.

 

RATY:

Kredyt konsumpcyjny jest spłacany zazwyczaj w okresie umówionym z bankiem, przeznaczony na zakup towarów konsumpcyjnych, artykuły gospodarstwa domowego trwałego użytku, sprzęt komputerowy i inne dobra.

LEASING

Leasing operacyjny – (zwany również leasingiem usługowym), jest umową, która polega na czasowym udostępnianiu środka trwałego przez finansującego (leasingodawcę), bez przeniesienia prawa własności dla korzystającego (leasingobiorcy). Jest jeden ze sposobów na sfinansowanie zakupów środków trwałych dla przedsiębiorstw. Niski udział własny, możliwość wykupu środka po okresie leasingu.

 

Finansowanie faktur ( firmy ) Brak gotówki na zakupy firmowe ogranicza rozwój Twojej firmy? Masz faktury kosztowe, które czekają na zapłatę, ale nie możesz ich opłacić, ponieważ czekasz na płatności od swoich klientów? Usługa finansowania zakupów to rozwiązanie, które pomoże Ci uporać się z problemami z płynnością finasową.

Korzystając z finansowania zakupów, zyskujesz limit zakupowy, który działa na zasadzie kredytu odnawialnego. Dzięki niemu możesz swobodnie spłacać swoje zobowiązania. Proces wnioskowania o finansowanie zakupów, weryfikacja i podpisanie umowy przebiegają całkowicie online. Wystarczy, że w formularzu wskażesz nam, za co mamy zapłacić i wybierzesz liczbę rat. My prześlemy przelewem ekspresowym pieniądze w Twoim imieniu na konto dostawcy. Zakupy spłacisz nam za 30 dni lub w dogodnych dla Ciebie ratach – 3, 6, 9, 12, 18 lub 24 płatnych do 10 każdego miesiąca. Raty powyżej 12 dedykowane są dla zakupów powyżej 1 000 zł.