Jak wyglądają zakupy w ABC COMPLEX POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

 

Stany dostępności
Staramy się aby w sklepie ABC COMPLEX POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podawane były bieżące stany magazynowe, jednak korzystamy również z magazynów zewnętrznych.  Oznacza to, że zamówienie może być zrealizowane o czas potrzebny do relokacji towaru oraz jego przeładunku. Wile z naszych produktów jest magazynowanych lokalnie ale wszystkie pochodzą z magazynów ulokowanych na terenie UE. Niektóre z produktów takich jak części i materiały eksploatacyjne mogą mieć wydłużony termin realizacji.  O wszelkich zmianach terminów informujemy kupującego.

W przypadku zakupu oprogramowania ESD ( licencje elektroniczne ) dostępność jest ciągła ale pobieranie plików instalacyjnych jest uzależniona od dostępu do Internetu kupującego i obciążeń na ftp producenta.

Sposoby płatności
Formy płatności omówione są w zakładce formy i sposoby płatności

Rabaty, zniżki i promocje
Jeśli chcą Państwo dokonywać zakupów do dalszej odsprzedaży zapraszamy do kontaktu z działałem handlowym sklep@abccomplex.eu w celu uzyskania indywidualnych rabatów instalatorskich.

Zniżki, rabaty i promocje nie sumują się. Przed zakupem sprawdź możliwość otrzymania specjalnej ceny indywidualnej

W przypadku cen przedstawionych w innej walucie niż PLN należy brać pod uwagę aktualny kurs walut, cenniki odświerzane są okresowo i mogą się różnić od cen dnia określanych jako iloczyn PLN i EURO ( lub innej waluty )

Prosimy o sprawdzanie kursu przed zakupem w celu uniknięcia nieścisłości związanych z aktualnym kursem walut.