Łatwe w obsłudze komputery z rodziny Vostro służą pomocą w rozwijaniu działalności, ułatwiając prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę zamówień czy zarządzanie listą płac. Komputery tej marki cechują niezawodne zabezpieczenia, proste funkcje służące poprawie produktywności, znakomita pomoc techniczna i wyjątkowo atrakcyjna cena.
Notebook Dell Vostro 3510 15,6″FHD/i5-1135G7/8GB/SSD256GB/Iris Xe/10PR Black
3,619.00zł Z vat
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Opis
Laptopy Vostro oferują wszystko, co potrzebne do pracy, bez żadnych zbędnych elementów.
- Służą do wielu zastosowań, przede wszystkim profesjonalnych – biznesowych.
- Pracują z zaawansowanym i wymagającym oprogramowaniem.
- Posiadają bardzo szybkie procesory i dużą ilość pamięci RAM.
- Są wykonane z wysokiej jakości podzespołów w dobrej cenie.
- Wyposażone w dodatkową ochronę przed zabraniem sprzętu ze stanowiska pracy.
- Zawierają ochronę podzespołów przed uszkodzeniem i usunięciem danych.
Opis:
Vostro to optymalizacja kosztów bez pogorszenia jakości
Łatwe w obsłudze komputery z rodziny Vostro służą pomocą w rozwijaniu działalności, ułatwiając prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę zamówień czy zarządzanie listą płac. Komputery tej marki cechują niezawodne zabezpieczenia, proste funkcje służące poprawie produktywności, znakomita pomoc techniczna i wyjątkowo atrakcyjna cena.
Notebooki Dell Vostro dedykowane są w głównej mierze małym firmom. To bardzo popularna seria biznesowych notebooków. Specjalne funkcje oraz oprogramowanie gwarantują komfortową i przede wszystkim bezproblemową pracę z zakupionym sprzętem. Wygląd notebooków Dell Vostro niejednokrotnie stał się wyznacznikiem trendów w branży i stanowił wzór dla produktów konkurencji. Takie funkcje jak klawiatura odporna na zalanie czy podświetlane klawisze to rozwiązania, które można znaleźć wśród notebooków Dell Vostro. W gamie notebooków tej serii znaleźć można komputery z ekranem o długości przekątnej: czternaście oraz piętnaście cali.
Notebooki Vostro spełniają najważniejsze wymagania biznesowe dzięki przystępnej cenie, zabezpieczeniom danych i elastycznym opcjom łączności.
Dell Vostro zostały zaprojektowane, aby robić wrażenie. Doskonały do pracy. Idealny dla Ciebie. Posiadają ekran o rozdzielczości HD lub Full HD z powłoką przeciwodblaskową, który zapewnia doskonałą ostrość obrazu.
Wybrane modele Dell Vostro w zależności od konfiguracji wyposażone są w wydajną, zewnętrzną kartę graficzną NVIDIA lub RADEON. Pozwala ona na więcej możliwości. Jest doskonałym wsparciem dla zadań wymagających większej wydajności graficznej np. podczas grania w najnowsze gry komputerowe.
| Producent | DELL |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Dell Vostro 3510 15,6″FHD/i5-1135G7/8GB/SSD256GB/10PR |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | Vostro |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
WYŚWIETLACZ |
|
| Typ matrycy | LED |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
PROCESOR |
|
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1135G7 Processor (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
PAMIĘĆ |
|
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 2666MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
GRAFIKA |
|
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
DYSK TWARDY |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 256 GB |
NAPĘD OPTYCZNY |
|
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
ZŁĄCZA |
|
| Port LAN | LAN 1 Gbps |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 1x 2.0 + 2x 3.0 |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA |
|
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
BATERIA |
|
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
MULTIMEDIA |
|
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście słuchawkowe; Wejście mikrofonu. |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 2.0 W |
| Dodatki multimedialne | Mikrofon; Głośniki stereo. |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
FIZYCZNE |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 235,56 x 358,50 x 17,5 – 18,9 |
| Waga (kg) | 1.690 |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy |
| Wyposażenie dodatkowe | zasilacz, kabel zasilający |
| Cechy | i5-1135G7;SSD256GB |
| Informacje dodatkowe | TPM 2.0; Gniazdo Noble Wedge; W zestawie: zasilacz, kabel zasilający. |
Informacje dodatkowe
| Waga | 10 kg |
|---|
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.