HP 15s to laptop, który sprawdzi się na wielu frontach. Energooszczędny procesor w parze z wydajnym zintegrowanym układem graficznym przełożą się na wysoką wydajność w popularnych grach, a matowy ekran Full HD szybko stanie się Twoim oknem na ulubione filmy i seriale. Z kolei dzięki szerokiej gamie złączy z łatwością podłączysz go do wielu urządzeń zewnętrznych, wykorzystując go jako laptop biurowy. Postaw na uniwersalność, postaw na HP 15s.
Notebook HP 15s-fq2679nw 15,6″FHD/i3-1115G4/8GB/SSD512GB/UHD/W11 White
2,344.00zł Z vat
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Opis
Opis:
HP 15s to laptop, który sprawdzi się na wielu frontach. Energooszczędny procesor w parze z wydajnym zintegrowanym układem graficznym przełożą się na wysoką wydajność w popularnych grach, a matowy ekran Full HD szybko stanie się Twoim oknem na ulubione filmy i seriale. Z kolei dzięki szerokiej gamie złączy z łatwością podłączysz go do wielu urządzeń zewnętrznych, wykorzystując go jako laptop biurowy. Postaw na uniwersalność, postaw na HP 15s.
Optymalny wybór dla osób poszukujących procesora w atrakcyjnej cenie, który pozwoli na bezproblemową pracę w podstawowych zadaniach domowych i biurowych. Dobrze poradzi sobie w obróbce domowych zdjęć czy filmów a także podczas okazjonalnego grania w gdy 2D i 3D. Komputer z tym procesorem nie będzie miał też żadnych problemów z odtwarzaniem filmów FullHD.
Wybór odpowiedniego rozmiaru ekranu w laptopie to jeden z najważniejszych punktów przy wyborze laptopa. Wpływa on zarówno na ergonomię pracy (gdzie najczęściej większy ekran pozwala podnosi jej komfort) ale także na wielkość komputera i czas pracy na baterii (mniejszy ekran to mniejszy i dużej pracujący na baterii komputer).
Ekran o przekątnej 15,6″ to najczęściej spotykany wybór oferujący wysoki komfort zarówno pracy jak i rozrywki oraz kompromis w zakresie wagi i rozmiarów komputera.
Oglądanie filmów, granie w gry, przeglądanie zdjęć czy praca nad tekstem – dzięki matrycy o rozdzielczości FullHD obraz zawsze będzie szczegółowy i bardzo wyraźny a przez to bardzo przyjemny i mało męczący dla oczy.
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.
| Producent | HP |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | HP 15s-fq2679nw 15,6″FHD/i3-1115G4/8GB/SSD512GB/UHD/W11 |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
WYŚWIETLACZ |
|
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-glare) |
| Touch | Nie |
PROCESOR |
|
| Typ procesora | Intel Core i3 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor (6M Cache, up to 4.10 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 2 / 4 |
PAMIĘĆ |
|
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
GRAFIKA |
|
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
DYSK TWARDY |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
NAPĘD OPTYCZNY |
|
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
ZŁĄCZA |
|
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA |
|
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
BATERIA |
|
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii | 41.0 Wh |
MULTIMEDIA |
|
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo; Wbudowane 2 mikrofony. |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
FIZYCZNE |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 242 x 358,5 x 17,9 |
| Waga (kg) | 1.690 |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Dołączone oprogramowanie | |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz AC Smart 45 W |
Informacje dodatkowe
| Waga | 10 kg |
|---|
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.