Laptopy HP 255 G8 to połączenie nowoczesnych technologicznych rozwiązań z elegancki designem. Lekka, wytrzymała obudowa przyciąga wzrok swoją ciekawą estetyką, a starannie dobrane komponenty tworzą zgraną całość, która daje o sobie znać wysoką wydajnością. O satysfakcjonującą mobilność dba pojemna, świetnie zoptymalizowana bateria, a szeroka gama złączy pozwoli Ci połączyć swój notebook HP 255 G8 z wieloma urządzeniami zewnętrznymi jednocześnie.
Notebook HP 255 G8 15,6″FHD/Athlon 3150U/8GB/SSD256GB/Radeon/W10 Dark Ash Silver
1,679.00zł Z vat
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Opis
Opis:
Laptopy HP 255 G8 to połączenie nowoczesnych technologicznych rozwiązań z elegancki designem. Lekka, wytrzymała obudowa przyciąga wzrok swoją ciekawą estetyką, a starannie dobrane komponenty tworzą zgraną całość, która daje o sobie znać wysoką wydajnością. O satysfakcjonującą mobilność dba pojemna, świetnie zoptymalizowana bateria, a szeroka gama złączy pozwoli Ci połączyć swój notebook HP 255 G8 z wieloma urządzeniami zewnętrznymi jednocześnie.
Bądź w kontakcie dzięki laptopowi HP 255 z zaawansowaną technologią i smukłą obudową, którego można swobodnie zabrać ze sobą wszędzie. Realizuj zadania biznesowe z procesorem AMD Athlon i licznymi narzędziami do wydajnej pracy.
AMD Radeon™ Graphics to niesamowicie wydajny, zintegrowany układ graficzny, który zapewnia fenomenalną obsługę komputera. Układ wspiera środowisko DirectX 12 eksponując najdrobniejsze detale i wypełniając nimi ekran. Ponieważ powstał w nowoczesnym procesie technologicznym zużywa niewiele energii.
Laptop HP 255 nadąża za mobilnym stylem pracy, dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji. Piękny ekran z wąską ramką oraz jego wielkość w stosunku do całości zapewniają mnóstwo miejsca na pracę i przesyłanie strumieniowe materiałów.
Zapomnij o refleksach światła odbijających się w ekranie i uniemożliwiających pracę na świeżym powietrzu. Matowa matryca rozwiązuje ten problem, pochłaniając i rozpraszając promienie światła, dzięki czemu obraz pozostanie czytelny. Oznacza to, że możesz korzystać z laptopa równie wydajnie pod gołym niebem, jak w biurze.
| Producent | HP |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | HP 255 G8 15,6″FHD/Athlon 3150U/8GB/SSD256GB/Radeon/W10 Dark Ash Silver |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Home PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Ciemnosrebrny (Dark silver) |
WYŚWIETLACZ |
|
| Typ matrycy | SVA |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
PROCESOR |
|
| Typ procesora | AMD Athlon |
| Zainstalowany procesor | AMD Athlon™ Gold 3150U (2.40/3.30GHz; 2 rdzenie/4 wątki) |
| Ilość rdzeni / wątków | 2 / 4 |
PAMIĘĆ |
|
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 2400MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 1 / 0 |
GRAFIKA |
|
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
DYSK TWARDY |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
NAPĘD OPTYCZNY |
|
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
ZŁĄCZA |
|
| Port LAN | LAN 1 Gbps |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA |
|
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ac |
| Port Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
BATERIA |
|
| Pojemność baterii | 41.0 Wh |
MULTIMEDIA |
|
| Wbudowane Audio | Tak |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa | rozdz. VGA |
| Czytnik kart | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
FIZYCZNE |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 242 × 358 × 19,9 |
| Waga (kg) | 1.740 |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Dołączone oprogramowanie | |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 45W |
| Cechy | Gold 3150U;SSD256GB |
| Informacje dodatkowe | BATT 3C 41 WHr |
Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.