ADAX DRACO to bazowy model serii gamingowej ADAX. Powstał z myślą o tych graczach, którzy rozpoczynają swoją przygodę w świecie gier. Nie wymagający dużych nakładów finansowych DRACO pozwoli cieszyć się ulubionymi tytułami w optymalnej wydajności.
Komputer ADAX DRACO WXHC12100F C3 12100F/H610/16GB/SSD512GB/RTX3050-8G/W11Hx64
4,099.00zł Z vat
Opis
Opis:
W serii DRACO wykorzystujemy tylko niezawodne, najlepsze podzespoły od światowych producentów. Dzięki starannemu dobraniu parametrów będziesz mógł swobodnie przenieść się w świat rozgrywki, przeżywając ją na zupełnie nowym poziomie.
Już na etapie produkcji komputer zostaje poddany szeregowi rygorystycznych testów pod kątem weryfikacji sprawności i wydajności. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się każdą rozgrywką w najlepszym wydaniu. ADAX DRACO pozwoli Ci rozwinąć swoją pasję oraz zostać profesjonalnym graczem, dzięki możliwości dalszej rozbudowy. Dodawaj i modyfikuj podzespoły na własne życzenie bez potrzeby kupowania nowego sprzętu.
Wydajność w najlepszym wydaniu
Poczuj, czym jest prawdziwa wydajność dzięki sześciordzeniowym procesorom INTEL dziesiątej/jedenastej generacji lub AMD Ryzen 5.
Optymalnie dobrana liczba rdzeni i wątków zwiększy twoje możliwości oraz komfort.
Płynność, o jakiej marzysz jest teraz na wyciągnięcie ręki
Parametry płyty zostały dobrane tak, aby zapewnić płynność. Popraw swoją efektywność i bez problemu realizuj nawet najtrudniejsze misje przy wysokiej liczbie klatek na sekundę.
Możliwości nie muszą się na tym kończyć! Wyposaż komputer stacjonarny PC o kolejne moduły RAM, jeszcze bardziej zwiększając wydajność.
Zadbaj o chłodzenie i stylowy design
| Producent | Adax |
| Nazwa typu | Komputery PC |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Opis ogólny | Komputer ADAX DRACO WXHC12100F C3 |
INFORMACJE PODSTAWOWE |
|
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
PROCESOR |
|
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-12100F Processor (12M Cache, up to 4.30 GHz) |
PAMIĘĆ |
|
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 0 |
GRAFIKA |
|
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 3050 8GB |
DYSK TWARDY |
|
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
PŁYTA GŁÓWNA |
|
| Chipset płyty głównej | Intel® H610 |
NAPĘD OPTYCZNY |
|
| Rodzaj napędu optycznego | |
ZŁĄCZA |
|
| Złącza video | HDMI; DisplayPort x 3. |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4; USB 3.0 x 2; Port PS/2 x 2. |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16; 1x PCI-e x1. |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA |
|
| Łączność | LAN 1 Gbps |
MULTIMEDIA |
|
| Wbudowane Audio | Realtek HD audio |
ZASILACZ |
|
| Moc zasilacza | 550 W |
OPROGRAMOWANIE |
|
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
FIZYCZNE |
|
| Wymiary [G x S x W] (mm) | |
POZOSTAŁE PARAMETRY |
|
| Klawiatura w zestawie | |
| Mysz w zestawie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Cechy | i3-12100F;16GB/SSD512GB |
Informacje dodatkowe
| Waga | 20 kg |
|---|
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.